ماسک صورت زوزو 24k Gold وزن 25 گرم

11,500 تومان
برای خریداری این محصول و سفارش محصول , نام کامل محصول به شماره واتس آپ 09358812738 ارسال نمایید تا همکاران ما به آن رسیدگی نمایند .

مشخصات ماسک صورت زوزو مدل 24k Gold :

مناسب استفاده برای پوست خشک و حساس قابل استفاده برای خانم ها و آقایان دارای حجم 25 میلی لیتر باعث درخشان و نرم شدن پوست می شود . این ماسک را می توانید بیش تر از یک بار استفاده نمایید . دارای ذرات طلا که برای جلوگیری از ایجاد چروک و افتادگی پوست بسیار مناسب می باشد . با استفاده از این محصول به کم شدن آکنه ها و لک های صورتتان کمک می کند .

ماسک صورت زوزو Mango وزن 25 گرم

11,000 تومان
برای دریافت مشاوره رایگان خرید و سفارش این ماسک , نام محصول را به شماره واتس آپ 09358812738 ارسال نمایید .

مشخصات ماسک صورت زوزو مدل Mango :

وزن 25 گرم دارای برند شناخته شده : زوزو و شرکت OBO دارای مواد مغذی و عصاره میوه انبه میوه شیرین آب رسان قوی پوست سرشار از واد کلاژن ساز این محصول از ایجاد افتادگی و پیری زودرس جلوگیری می نماید . اسیدهای آلفا هیدروکسی موجود در این ماسک باعث از بین رفتن تمامی سلول های مرده پوست و بازسازی آن ها می شود . غنی شده از ویتامین A که از بین برنده قوی و سریع خشکی های پوست می باشد .  

ماسک صورت زوزو مدل عسل وزن 30 گرم

11,000 تومان
برای دریافت مشاوره رایگان خرید و سفارش این محصول نام کامل محصول را به شماره واتس آپ 09358812738 ارسال نمایید .

مشخصات ماسک صورت زوزو :

دارای حجم : 30 میلی لیتر مناسب استفاده خانم ها و آقایان مناسب برای انواع پوست خشک , چرب و معمولی دارای مواد مغذی بسیاری بوده که از جمله آن عسل طبیعی از اثرات استفاده از عسل بر روی پوست : روشن و براق شدن پوست , رفع التهابات را می توان اشاره کرد . این محصول برای کنترل چربی پوست و جلوگیری از ایجاد آکنه و جوش بسیار مناسب می باشد .